Не будуючи графіка знайдіть 0 функції y=x в квадраті-4х; y=16-x в квадраті


Ответы на вопрос

Отвечает Гольштейн Дмитрий.

y=x^2-4x\\\\x^2-4x=0\\\\x(x-4)=0\\\\x=0\ \ \ \ \ x-4=0\\\\.\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ x=4

Ответ: 0; 4

y=16-x^2\\\\16-x^2=0\\\\(4-x)(4+x)=0\\\\4-x=0\ \ \ \ \ 4+x=0\\\\x=4\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ x=-4

Ответ: - 4; 4