Представте вираз у вигляді суми або різниці кубів і розкладіть його на множники: а) 8x^3-1 в)

8-1/8 a^3 д) 125a^3-64b^3 б) 1+27y^3 г) 1/64 m^3+1000 е) 1/27 x^3+1/125 y^3

Ответы на вопрос

Отвечает Фокина Арина.

Ответ:

Объяснение:

a) 8x^3-1=(2x)^3-1^3)=(2x-1)(4x^2+2zx+1)

b)8-1/8a^3=2^3-(1/2a)^3=(2-1/2a)(2^2+a+1/4a^2)

d) 125a^3-64=(5a)^3-4^3=(5a-4)(25a^2+20a+16)