Знайдіть середнє значення вибірки: 2; 4; 6; 6; 6; 7; 9; 9; 11.​


Ответы на вопрос

Отвечает Михеєнкова Алёна.

Ответ: 60/9

Объяснение:

\overline{x}=\displaystyle \dfrac{1}{n}\sum^n_{i=1}x_i=\dfrac{1}{9}\left(2+4+6+6+6+7+9+9+11\right)=\frac{60}{9}=\dfrac{20}{3}=6\dfrac{2}{3}