СРОЧНО!!! 1. Обчисліть який обєм вуглекислого газу виділиться внаслідок горіння пропену обємом 12

л?

Ответы на вопрос

Отвечает Стацунов Вадим.

Ответ: 36 л

Дано:

V(CH2=CH-CH3) = 12 л

Знайти:

V(CO2)-?

Объяснение:

Розв'язок.

2СН₂=СН-СН₃ + 9О₂ = 6СО₂ + 6Н₂О

З РХР бачимо, що  V(CO₂)=3V(C₃H₆)

V(CO₂) = 3*12 л = 36 л

Відповідь: 36 л