{(3x + 7y = 17) {( 5x - 9y = -13) Розв’язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними

способом додавання\ 15 бвлов

Ответы на вопрос

Отвечает Ильясов Булат.

Ответ: x=1     y=2.

Объяснение:

{3x+7y=17   |×9      27x+63y=153

{5x-9y=-13  |×7      35x-63y=-91

Суммируем эти уравнения:

62x=62  |÷62

x=1   ⇒

3*1+7y=17

7y=17-3

7y=14  |÷7

y=2.