Знайти суму п'яти перших членів геометричної прогресії: - 24; 12 ; - 6; ...​


Ответы на вопрос

Отвечает Владимирова Лиза.

Ответ: знаменатель равен 12/(-24)=-0,5. Тогда а4=-6*(-0,5)=3, а5=3*(-0,5)=-1,5. Искомая сумма - 12-6+3-1,5-15-1,5=-16,5.

Объяснение: