Знайдіть значення m, при яких рівняння my^2+2y+1=0 не має коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Зыков Александр.

my² + 2y + 1 = 0

Дане рівняння при m = 0 є лінійним і має один розв'язок, а при m ≠ 0 - квадратне і не має коренів при умові, що його дискримінант від'ємний.

Тобто D < 0, де D = b² - 4ac = 4 - 4m.

4 - 4m < 0; -4m < -4; m > 1.

Отже, при m > 1 дане рівняння не має коренів.