Очень срочно! З міста A в місто B виїхав товарний поїзд. Через 2 год із міста A виїхав

пасажирський поїзд, який прибув до міста B одночасно з товарним. Знайдіть швидкість товарного поїзда, якщо вона на 20 км/год менша від швидкості пасажирського, а відстань між містами A і B становить 350 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Ответ: пусть скорость товарного поезда равна v, тогда 380=v*t или t=350/v

С другой стороны 350=(v+20)*(t-2)=v*t-2*v+20*t-40 или 350=350-2*v+20*t-40 или 40=20*t-2*v или 40=-2*v+7000/v или 40*v=-2*v^2+7000 отсюда - 2*v^2-40*v+7000=0 дискриминант 1600+7000*8=57600 корни v1=(24040)/(-4)=-70 не подходит по смыслу, v2=(40-240)/(-4)=50 искомая скорость товарного поезда.

Проверка 350=7*50=70*5 верно.

Ответ 50 км/час.

Объяснение: