Обчислити значення буквеного виразу 5x-3y якщо x=6,5 y=2,1​


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Тимофей.

Объяснение:

5*6,5=32,5

3*2,1=6,3

32,5 - 6,3 = 26,2