СТОРОНИ ПРЯМОКУТНИКА ВІДНОСЯТЬСЯ ЯК 3:4 . ЗНАЙДИ СТОРОНИ ПРЯМОКУТНИКА ЯКЩО ЙОГО ПЛОЩА ДОРІВНЮЄ 48СМ

КВАДРАТНИХ

Ответы на вопрос

Отвечает Григоренко Алина.

Ответ:

3x \times 4x =  = 48 {sm}^{2}  \\ 12 {x}^{2}   = 4 8{sm}^{2}  \\  {x}^{2}  = 48 \div 12 \\  {x}^{2}  = 4 \\ x = 2 \\ 3x = 3 \times 2 = 6sm \\ 4x = 4 \times 2 = 8sm