Для функції f(x)=-2x знайдіть таку первісну, щоб її проходив через точку B (-2;-4)


Ответы на вопрос

Отвечает Арутюнян Александр.

Ответ:

F(x)=x^2

Объяснение:

Первісна буде F(x)=-x^2 + C

Далі замість F(x) підставляєм -4

замість х -2

буде -4=-4+С

С=0

Кінцевий вигляд буде

F(x)=x^2