Знайдіть найменше значення функції y= x² + 4x на проміжку-1; 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Нерода Арина.

y=x^2+4x

x(в) =-4/2=-2

y(в) =4-8=-4

Малюєш параболу з вершиною (-2;-4) вітки вверх

Найменше значення функції -3