Розв'яжи задачу. Маса одного кошеняти й одного цуценяти разом з кг. А трьох ко шенят і двох

цуценят - 7 кг. Яка маса ОДНОГО КОшеняти й одного цуценяти окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Тамара.

Ответ:

кіт - 1 кг, цуцик - 2кг

Объяснение:

x- кіт, у - цуцик

\left \{ {{x+y=3} \atop {3x+2y=7}} \right. \\x=3-y\\3(3-y)+2y=7\\9-3y+2y=7\\3y-2y=9-7\\y=2\\x=3-y\\x=1