Знайдіть первісну для функції f(x)=3x графік якої проходить через точку M(1;7) Помогите!


Ответы на вопрос

Отвечает Пыхонина Лиза.

f(x)=3x\; \; ,\; \; M(1;7)\\\\F(x)=\int f(x)\, dx=\int 3x\, dx=\frac{3x^2}{2}+C\; ;\\\\F(1)=7\; ,\; \; \frac{3}{2}+C=7\; \; ,\; \; C=5,5\\\\F(x)\Big |_{M}=\frac{3x^2}{2}+5,5