Помогите!!! Отдаю последние баллы! Доведіть, що вираз - х^2+8x-18 набуває тільки від`ємних значень

при будь-якому значенні х

Ответы на вопрос

Отвечает Сайлаубек Даниал.

Ответ:

Отже, вираз набуває лише від'ємних значень при будь-якому значенні x

Объяснение:

-x²+8x-18=0

x²-8x+18=0

D=64-4*1*18=64-72=-8