Розв'яжіть систему рівнянь:x-y=-12xy=28має вийти два числа.Дякую)​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Алексей.

{х - у = - 12

{ху = 28

- - - - - - - - -

у = х + 12

х · (х + 12) = 28

х² + 12х - 28 = 0

D = b² - 4ac = 12² - 4 · 1 · (-28) = 144 + 112 = 256

√D = √256 = 16

х₁ = (-12-16)/(2·1) = (-28)/2 = - 14

х₂ = (-12+16)/(2·1) = 4/2 = 2

Вiдповiдь: (-14) и 2.