Одну сторону квадрата зменшили на 2 см, а іншу на 1 см та отримали прямокутник площею 6см2. знайди

довжину цього прямокутника очень срочно❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Александр.

Ответ:

x=-1;4

Объяснение:

нехай х – сторона квадрата,тоди перша сторона прямокутника – х-2, а друга – х-1. складемо ривняння:

(х-1)(х-2)=6

х2-2х-х+2=6

х2-3х+2=6

х2-3х+2-6=0

х2-3х+4=0

х=-1

х=4