Дано геометричну прогресію: -9;36;.... Обчисли знаменник і третій член прогресії. q=? b3=?


Ответы на вопрос

Отвечает Клімов Вадім.

Ответ:

q = -4, b3 = 144

Объяснение:

b1 = -9, b2 = 36

q = b2/b1

q = 36/-9 = -4

b3 = b1*q^2

b3 = -9*16 = -144