Не виконуючи побудови,зв'ясувати,чи проходить графік функції y=2x^2+1 через точку А(-3;17)


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

підставимо значення в рівняння

17=2*(-3)^2+1

17=2*9+1

17=18+1

17=19

відповідь рівність суперечить один одному тому не підходить