Було опитано 400 жителів деякого міста, серед яких 372 вказали про те, що користуються Інтернетом.

Скільки приблизно жителів міста заявили б про те, що користу ються Інтернетом, якби було опитано 1000 жителів? Допоможіть будь ласка))

Ответы на вопрос

Отвечает Заратовская Алёна.

Ответ: 930 жителів

Объяснение: 400 жителів - 100%, то 372 - х. х= 372*100/400 х=93

1000 жителів - 100%, то

х жителів - 93%. х=1000*93/100

х=930 жителів