СРОЧНО УМОЛЯЮ !!! СКОЛЬКО РЕШЫТЕ. 1. Розв'язати рівняння 2sin х=1. 2. Скільки розв'язків має

рівняння соs х=π/2. 3. Якщо arctg х=π/3 то х= ... 4. Розв'язати рівняння 2cos² х+cos х-1=0. 5.Розв'язати нерівність 1) sin 3х сos x-cos 3x sinx

Ответы на вопрос

Отвечает Рутковская Алиса.
1. sinx=п/6+2пк
sinx= 5п/6+2пк
Отвечает Сартай Сымбат.

Ответ:

Объяснение:

1)sinx=1/2, x=(-1)^n*p/6+pn

2)нет решения, т.к. | cosx|<=1

3)то x=V3  (V-корень)

4)cosx=t,  2t^2+t-1=0,  D=1+8=9,  t1=(-1+3)/4=1/2,  t2=(-1-3)/4=-1,

cosx=1/2, x=+-p/3+2pn,  cosx=-1,  x=p+2pn,  n  E  Z  (p это П)

5) =sin(3x-x)=sin2x