Мотузку завдовжки 84м розрізали на дві частини,одна з яких у тричі довша за другу .Знайдіть довжину

кожної частини.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожухарь Алина.

нехай 1 частина =х, тоді 2 частина =3х

складаємо рівняння:

х+3х=84

4х=84

х=84/4

х=21

тобто 1 частина буде = 21

тоді 2 частина буде = 21*3= 63