СРОЧНО!!!!!! 1) Якщо а1=5, а2=7, то різниця d арифметичної прогресії дорівнює: А)12; Б)-2; В)2;

Г)1. 2)Якщо b1=6,q=2,то b2 дорівнює: А)12 Б)8 В)4 Г)3 Сума членів арифметичної прогресі 2,4,6 дорівнює А)64 Б)248 В)14 Г)12 Якщо b1=3,b2=1,то q дорівнює А)3 Б)2 В)1:3 Г)-2

Ответы на вопрос

Отвечает Ахкоз Алёна.

Ответ:

1) а2-а1=7-5=2

d=2

2) b2=b1*q=6*2=12

3) S3=(A1+a3)/2 *3=12

или просто 2+4+6=12

4) B2=B1*q

q=B2/B1

q=1/3=1/3

Отвечает Зарипова Лейсан.

Ответ:

1-в

2-а

3- г

4 - 1 /3

Объяснение: