При якому значені х числа 4х+19,2х+5 і х+1 є послідовними членам геометричної прогресії? Знайдіть

ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Цой Каролина.

Ответ: 27; 9; 3.

Объяснение:

\frac{2x+5}{4x+19} =\frac{x+1}{2x+5} \\(2x+5)^{2} =(x+1)*(4x+19)\\4x^{2} +20x+25=4x^{2} +19x+4x+19\\20x+25=23x+19\\3x=6|:3\\x=2.\\4*2+19=8+19=27\\2*2+5=4+5=9\\2+1=3.