З'ясуй яка ймовірність того що випадково назване двозначне число ділиться на 25


Ответы на вопрос

Отвечает Богданчикова Карина.

Ответ:

1/30

Объяснение:

Кількість сприятливих подій - вибрати двоцифрове число ділиться на 25 рівне 3 (кількість двоцифрових чисел що діляться націло на 25, а саме це числа 25, 50, 75)

Кількість всіх подій - вибрати довільне двоцифрове число рівне 90 (99-10+1=90)

Ймовірність  того що випадково назване двозначне число ділиться на 25 рівна 3/90=1/30