Знайдіть значення виразу (3x+1)×(9x²-3x+1), якщо x= -1


Ответы на вопрос

Отвечает Коцюба Юля.

Это формула

(3х)³+1³

при х=-1

(3*(-1))³+1=-27+1=-26