Знайдіть суму п'ятнадцяти перших членів геометричної прогресії 1; -2; 4;....


Ответы на вопрос

Отвечает Кобзев Никита.

b2=b1×q

q=b2/b1=-2

S15=1×(-2¹⁵-1)/-2-1=-32769/-3=10923