Скільки коренів має рівняння 8х2+15х-7=0?


Ответы на вопрос

Отвечает Куприянов Никита.

8х² + 15х - 7 = 0

D = b² - 4ac = 15² - 4 · 8 · (-7) = 225 + 224 = 449

Так как дискриминант > 0, то уравнение имеет два корня:

х₁ = (-15-√449)/(2·8) ≈ -2,26

х₂ = (-15+√449)/(2·8) ≈ 0,39

Вiдповiдь: два коренiв.