При якому значені a рівння( a+3)x=12 має корінь якій дорівнює 4? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА БУДУ ДУЖУ

ДУЖЕ ВДЯЧНА

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

При а=0

Пояснення:

Нехай х=4, тоді:

а+3=12/4

а+3=3

а=0

Тобто, при а=0, х=4