Поставлю как самый лучший ответ один з коренів квадратного рівняння x^2-4x+p=0 мешний від другого

на 5. Знайти корені рівняння та значення p

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Карина.

x^{2} -4x+p=0

Пусть

x   - первый корень  (x_1)

(x+5)  - второй корень  (x_2)

1) По теореме Виета

x+(x+5)=4

2x=4-5

x=-1:2

x=-0,5

x_1=-0,5;

x_2=-0,5+5=4,5

x_2=4,5

2) По теореме Виета

x_1*x_2=p

p=-0,5*4,5

p=-2,25

Ответ:   x_1=-0,5;

             x_2=4,5;

            p=-2,25