Знайти суму перших шістнадцяти членів арифметичної прогресії, якщо її перший член дорівнює 6, а

16-ий дорівнює 240 А) 1968Б) 1872В) 3936Г) 984

Ответы на вопрос

Отвечает Филипенкова Карина.

Ответ: A) 1968.

Объяснение:

Sn=(a₁+an)*n/2

S₁₆=(6+240)*16/2=246*8=1968.