СРОЧНО!!!!!!!!!! Площа паралелограма - 16см2, а його периметр - 30 см. Висота, проведена до

однієї з його сторін, у 4 рази менше, ніж ця сторона. Обчисли: 1) цю висоту; 2) сторону, до якої вона проведена; 3) другу сторону паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Крупская Надежда.

Ответ:

2 см, 8 см, 7 см.

Объяснение:

Площа паралелограма S=a*h; нехай а=4х см, h=x см

отже 16=4х*х;  4х²=16;  х²=4;  х=2.

1) h=2 см, 2) а=2*4=8 см.

3) b=30:2-8=15-8=7 см.