Знайдіть другу висоту паралелограма якщо одна з його висот і його сторони = відповідно 2 см, 4 см,

5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Наталия.

Одна з висот 2 см, вона проведена до більшої сторони 5см, а невідома висота - до меншої

2*5=4*х

х=2.5- отримали, що менша висота 2 см проведена до більшої сторони 5см, а більша висота 2.5 см до меншої сторони 4см.

Розберемо другий випадок. нехай тепер висота 2см проведена до сторони 4 см, невідома висота дорівнює 2*4/5=1.6/см/, тобто знову проведено меншу висоту 1.6 см до більшої сторони 5см. більшу висоту 2 см до меншої сторони 4 см.

Отримали два розв'язки.

відповідь 2.5 см або 1.6 см.