За яких значень параметра p рівняння x2^+px+42=0 має корінь, що дорівнює 10 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Дангаузер Андрей.

Ответ:

-14.2

Объяснение:

x^2+px+42=0; x_1=10

з теореми Вієта:

x_1+x_2=-p; x_1x_2=42

x_2=42:x_1=42:10=4.2

p=-(x_1+x_2)=-(10+4.2)=-14.2