Функцію задана формулою у = 5-3х.Знайдіть значення функції, якщо значення аргумента дорівнює -1.


Ответы на вопрос

Отвечает Gray Nika.

Ответ:

8

Объяснение:

у(-1) =5-3*(-1) =5+3=8