Знайдіть суму перших шести членів геометричної прогресії (bn), якщо b5 = 16, b8 = 1024


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Денис.

Ответ:-4992

Объяснение:

d=-336

Sn= b1+dn/2

S6=-1328-336*6/2=-4992