Функцию заданная формулой y=6x-9 Знайдіть значення аргументу якщо значення функції дорівнює 15

Також срочно треба

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Леана.

Ответ: 15=6*х-9⇒6*х=15+9=24⇒х=4.

Объяснение:

Отвечает Пархомчик Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Аргумент=4 томущо 15=6•4-9