Навести приклад трьох лінійних функцій, графіки яких є паралельними прямими, але не паралельними до

осі Х.

Ответы на вопрос

Отвечает Турлович Ксения.

Ответ:

y=2x+1; y=2x+8; y=2x+100007

Объяснение:

довільна пряма y=kx+b (або x= A, де А деяке дійсне число)

вісь х: y=0 (y=0x+0) (k=0)

у паралельних прямих кутові коєфіцієнти однакові, а вільні члени різні

наприклад (будь яке ненульове значення k і три різні значення для b)

y=2x+1; y=2x+8; y=2x+100007