Знайдіть усі корені рівняння 9x²-1=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Сахипов Денис.

Ответ:

(3х-1)(3х+1)=0

3х=1

х=1/3

3х+1=0

3х=-1

х=-1/3

Объяснение: