Перший член геометричної прогресії y1=4; а знаменник цієї прогресії q=2.Сума скількох членів цієї

геометричної прогресії дорівнює 60?

Ответы на вопрос

Отвечает Галичев Артем.

Ответ:

n=4

Объяснение:

Sn=y1×(1-q^n)/(1-q)

60=4×(1-2^n)/(1-2)

60=-4+4×2^n

64=4×2^n

16=2^n

n=4