Дано послідовність кубів натуральних чисел .Який номе має член, що дрорівнює 64 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Ширина Ксения.

Ответ:

4

Объяснение:

a(1)=1*1*1=1

a(2)=2*2*2=8

a(3)=3*3*3=27

a(4)=4*4*4=64