Запишіть неповне квадратне рівняння у якого перший коофіцієнт -5 а вільний член 7


Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Ответ:

\underline {ax^2+bx+c=0}\\\\a=-5\; \; ,\; \; b=0\; \; ,\; \; c=7\\\\-5x^2+0\cdot x+7=0\\\\\underline {\; -5x^2+7=0\; }