Визнач значення x, що відповідає значенню y=0 для лінійного рівняння19x+7y=114.


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Дмитрий.

Ответ:

х=6

у=0

Объяснение:

у=0

19х+7у=114

19x + 7y = 114 \\ 19x + 7 \times 0 = 114 \\ 19x = 114 \\ x = 114 \div 19 \\ x = 6