Знайти Координати точок перетину графіка функції у= 1,2х-24 з осями координат


Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Милла.

Ответ:

(20;0) (0;-24)

Объяснение:

y=0 0=1.2x-24 1.2x=24 x=20

x=0 y=1.2*0-24 y=-24