Пара чисел (-5;р) є розв*язком рівняння 2х-у= -13. Знайдіть р


Ответы на вопрос

Отвечает Шапенков Рома.

Ответ:

p=3

Объяснение:

2*(-5)-y=-13    -10-y=-13 -y=-13+10 -y=-3 y=3 p=y=3