розклодіть на множники квадратний тричлен 3×2+4×-7,відповіді

А((×-1)(×+7)Б(×+1)(×-7)В(×+1)(3×-7)Г(×-1)(3×+7)​

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкова Светлана.

Ответ:

Г- (х-1)(3х+7/3)

Объяснение:

(Знак "^2" - степень)

3х^2+4х-7

3х^2+4х-7=0

D = 4^2+4×3×7=16+84=100

х1= -4-√100 (вместо знака дроби - /) 2×3 = -4-10/6 = 14/6 = 7/3

х2= -4+√100/2×3 = -4+10/6= 6/6 = 1

Итак: 3х^2+4х-7 = (х-1)(3х+7/3)