Визнач значення y, що відповідає значенню x=0 для лінійного рівняння 4x+3y−12=0. у=?


Ответы на вопрос

Отвечает Ярочкина Кристина.

Ответ: 4

4x+3y-12=0\\x=0\\4*0+3*y-12=0\\3*y=12\\y=\frac{12}{3}\\y=4