SOS Знайдіть медіану і середнє значення вибірки 10,16,11,12,14,14,13,15,15,12,14,10


Ответы на вопрос

Отвечает Збарах Илюха.

Ответ:

10,10,11,12,12,13,14,14,14,15,15,16

13+14/2=27/2=13,5 - медіана вибірки

10+10+11+12+12+13+14+14+14+15+15+16/12=156/12=13 - середнє значення

Объяснение: