Яка точка належить графіку функції у=-2-5x


Ответы на вопрос

Отвечает Азкенова Газиза.

Объяснение:

x =  -  \frac{2}{5}

0 =  - 2 - 5x \\ 5x =  - 2 \\ x =   - \frac{2}{5}