Знайди координати точки перетену графіків функції у=26х-8 та у=-14х+32


Ответы на вопрос

Отвечает Поволоцкий Александр.

Ответ:

(1;18)

Объяснение:

26х-8=-14х+32

26х+14х=32+8

40х=40

х=1

Если х=1,то у=26-8=18